Náš katalog si můžete stáhnout zde katalog_Valeritex (pfd),

Náš ceník si můžete stáhnout zde Kojenecká.xls

Náš  ceník si můžete stáhnout zde Dětské.xlsx

Chceme, aby se naši zákazníci ze zakoupených věcí radovali a ne se obávali procesu koupě a jejího doručení.

 1. Všechno zboží zobrazené na stránkách je na skladě a je možné jej zakoupit. (Potvrzení dostupnosti zboží probíhá při přípravě objednávky k expedici. V naprosto výjimečných případech nesprávně uvedeného množství anebo skutečností mimo náš vliv Vám může manažer nabídnout náhradu.
 2. Pokud na stránce zboží není uvedena Vámi požadovaná velikost, znamená to, že bohužel není k dispozici. Důvodem může být to, že: nebyla zakoupena, byla prodána nebo je právě zkoušena zákazníkem.

Ručíme za to, že Vaše nákupy v Kiderly budou příjemné a bezstarostné.

 1. Máte záruku, že pokud se Vám zboží nebude líbit anebo vyhovovat, a ještě nebylo použito, můžete jej vrátit.
 2. Máte záruku, že pokud po zakoupení, anebo v průběhu nošení zjistíte výrobní vadu, opravíme ji anebo Vám vrátíme peníze. Něco takového se ale stává opravdu velmi zřídka. Pochopitelně se také řídíme zákonem o ochraně spotřebitelů.
 3. Ručíme za to, že ve 100% případů obdržíte zásilky, za které jste platili. Pokud by náhodou lhůty pro doručení převýšily standardní doby doručení poštou RF/EMS o jeden týden a více, obraťte se prosím na sales@valetitex.cz, a my vyšleme objednávku ještě jednou nebo Vám vrátíme peníze.
 4. Máte naši záruku, že všechno zboží je autentické. Nakupujeme přímo u výrobců nebo exkluzivních dealerů v Rusku. Všechny výrobky jsou certifikované podle odpovídajících standardů.
 5. Periodicky pořádáme akce a sezónní výprodeje. Nabídka kolekcí značek dětského oblečení nebo obuvi se slevami až 70% u nás není výjimkou. Všechny prodávané výrobky máme na skladě a nebudete proto muset čekat až akce skončí, abyste objednanou věc dostali.
 6. Zahájili jsme svou činnost v září roku 2011 a od té doby expedujeme obrovské množství objednávek, ze kterých čtvrtina směřuje na ruský trh. Když se nás zákazníci ptají: „Určitě po úhradě zboží objednávku odešlete?“ trochu nám to vadí. Přece snad neexistují společnosti, které budují dobrý obchod a vztahy se známými výrobci jako Skandia, Kuoma, Minimen, Huppa, Didriksons i desítkami dalších, a potom neodešlou zboží? Pro všechny možné případy proto přikládáme kopie úředních dokumentů.
 • IČO
 • DIČ
 • Zpráva o otevření účtu

Máte ještě otázky? Zavolejte nám, my Vám je zodpovíme a rozptýlíme případné pochyby.

Valeritex - Velkoobchod dětského oblečení. Na základě dlouholeté spolupráci Vám nabízíme přímé zastoupení a tedy kompletní a aktuální sortiment značky Valeritex až do vyprodání zásob. Nabízíme vždy aktuální novou kolekci a sezónní výprodej za doporučené prodejní ceny výrobce.

Zboží značky Valeritex je vyráběno z velmi kvalitních materiálů, většinou ve složení 100% bavlna. Značka Valeritex je zaměřena především na dětské oblečení.

Jste vítáni: Blanická 772/6, Praha 2 (u Náměstí Míru).

Těšime se, že k nám přijdete a dáte nám příležitost  přesvědčit Vás, o kvalitě nabízeného zboží a služeb.

Zboží a ceny se neustále mění, a tak nás pro aktuální nabídku kontaktujte +420 773 300 225, sales@valeritex.cz.